bliżej

Grafika

Od projektu do druku! – projektujemy wizytówki, plakaty, banery reklamowe, grafikę na social media i wiele innych. Cechuje nas nowoczesność, prosta forma i wyważony smak, gdyż głęboko wierzymy, że proste rozwiązania są najlepsze.  Współpracujemy z wieloma drukarniami w całej Polsce.

Realizujemy:

Plakaty, etykiety,

Zaproszenia

Wizytówki, papier firmowy, ulotki

Banery reklamowe

Reklamy wielkoformatowe

Projekty logotypów

Identyfikacje wizualne twojej firmy od logotypu po kolorystykę wnętrza

Grafikę webową

Grafikę do zastosowań w social media takich jak Facebook czy YouTube

Produkcja wideo

Zajmujemy się profesjonalnym montażem oraz animacjami 2D. Realizujemy filmy promocyjne, korporacyjne, instruktażowe, reklamowe, niebanalne animacje. Mamy doświadczenie we współpracy ze znanymi korporacjami i cenionymi na rynku firmami. Wiemy jak skutecznie wypromować Twoją markę. Korzystamy w montażu i animacji z programów Final Cut Pro X, Motion 5 czy Adobe After Effects.

FND Creations

Działamy na rynku od 2013 roku.

Zajmujemy się grafiką, poligrafią, produkcją dźwięku, wideo, tworzeniem stron oraz sklepów internetowych. W naszej ofercie znajdziecie także pomoc z zakresu sprzedaży w serwisach aukcyjnych. Tworzymy szablony Allegro, eBay, a także wspieramy w wystawianiu ofert.

WWW

Projektowanie i realizacja stron internetowych opartych na HTML5 i WordPress. Proste, wydajne i skuteczne strony z niecodzienną grafiką. Współpracujemy z niesamowitymi programistami i webdesignerami. Sprawdź nas! Szablony sprzedażowe Allegro z hostingiem zdjęć, opcje premium – z naszymi szablonami znacznie zwiększysz swoją sprzedaż.

Realizuejmy zamówienia na:

Strony internetowe

Szablony allegro wraz z hostingiem zdjęć

Sklepu internetowe

Audio

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w produkcji muzycznej i obróbce dźwięku. Wykonujemy podkłady audio, reklamy radiowe. Zajmujemy się postprodukcją dźwięku, nagraniami i udźwiękowieniem.

Show Buttons
Hide Buttons